İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıldönümü kutlama töreni 28 Ekim Cuma günü Kaymakamlık Binası Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk töreni ile başladı.
 
İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah KADIOĞLU, Belediye Başkanımız Sayın Cem ÇINAR ve İlçe protokol üyelerinin yanı sıra Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı tören, Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başladı. Anıta sırasıyla Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenkleri sunuldu. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile son buldu.
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri 29 Ekim günü saat 09.30’da Kaymakamımız Sayın Abdullah KADIOĞLU 'nun tebrikleri kabul etmesi ile devam etti.
 
29 Ekim günü saat 10.00’da Şenpazar İlköğretim Okulu bahçesinde yapılan kutlama töreni, Saygı Duruşu, İstiklal Marşı okunması, Kaymakamımız Sayın Abdullah KADIOĞLU ’nun günün anlam ve önemini belirten konuşması ve öğrencilerin etkinlikleri ile devam etti.
 
Cumhuriyet Bayramı kapsamında okullarda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kaymakamımız Sayın Abdullah KADIOĞLU, Belediye Başkanımız Sayın Cem Çınar ve İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Yakup Er tarafından hediyelerin takdim edilmesiyle Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri sona erdi.
 
İSAY2 Galeri