İlçe değerlendirme toplantılarını yapmak üzere Şenpazar ilçemize gelen Sayın Valimiz Mesut YILDIRIM ve beraberindeki heyeti, Kaymakamız Sayın Abdullah Kadıoğlu, Belediye Başkanımız Sayın Cem Çınar, kurum amirleri, mahalle ve köy muhtarları ile STK temsilcileri ve vatandaşlar karşıladı.
       
        Kaymakamız ve Belediye Başkanımızdan dan İlçemiz hakkında birifing alan Sayın Valimiz Mesut YILDIRIM, ardından vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledi.
       
         Bu ziyaretler kapsamında ilçelerimizi tanırken sadece Kaymakamımızı ve Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etmekle yetinmeyip; yaşadığımız kentin dinamikleri olarak sizleri de yakından görmek, sizlerin de fikirlerini öğrenmek anlamında bir program icra edildiğini söyleyen Sayın Valimiz  Mesut YILDIRIM; ihtiyaçlarınızı, sorunlarınızı birinci elden sizlerin gözüyle görmek amacıyla yapılan bu değerlendirme toplantılarının; ayrıca 2017 yatırım programlarını gerçekçi kılmak amacıyla başvurulan bir yol olduğunu ifade ettiler.
        
        Toplantıda; köylerdeki yol ve içme suyu sorunu, kamu kurumlarındaki personel ihtiyacı, iş makinelerinin yenilenmesi, ilçe toplum sağlığı merkezine diş ünitesi yapılması ile ilçede 12 derslikli bir lisenin yapılması konuları hakkında vatandaşlarımız sorun ve taleplerini dile getirdi.
        
        Toplantı sonrasında Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Valimize yöresel ürünlerden oluşan hediye takdiminde bulundular.
 
İSAY2 Galeri